74 646 58 30
Cenniki Pliki do pobrania Zostań naszym przedstawicielem
Jesteś w: Strona główna
Nasza oferta

 

Aktualności
OFERTA PRACY - ZAPRASZAMY
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy MECHANIK KONSTRUKTOR Jeśli jesteś zainteresowany\a pracą w naszej
czytaj więcej >
OFERTA PRACY - Absolwent Inżynierii Środowiska
Zapraszamy do zapoznania się z  ofertami pracy. ABSOLWENT INŻYNIERII ŚRODOWISKA Jeśli jesteś
czytaj więcej >
Ocena Procesu Spawalniczego wg programu certyfikacji MS-0013183
Mamy zaszczyt poinformować Państwa o pozytywnej ocenie procesu spawalniczego. Zaświadcza się, że przedsiębiorstwo spełnia
czytaj więcej >
Targi Pracy 12.05.2016 Świebodzice
W dniu 12.05.2016 w godzinach od 10:00 do 13:00 w Świebodzickiem Domu Kultury odbyły się VIII Targi Pracy. W śród Świebodzickich
czytaj więcej >
O nas

Firma PROMONT powstała w 1988 roku jako samodzielne biuro projektowe. Zakresem działania objęła rynek systemów techniki powietrza. Nasze rozwiązania znalazły zastosowanie w obiektach przemysłowych różnych branż, od przemysłu lekkiego do ciężkiego oraz użyteczności publicznej.

W wyniku dynamicznego rozwoju w 1994 roku firma rozpoczęła produkcję urządzeń i instalacji oraz zaczęła oferować końcowy ich montaż u klienta.

W roku 2001 uruchomiona została produkcja jednych z najważniejszych elementów urządzeń klimatyzacyjno-grzewczych, którymi są wymienniki ciepła. Produkowane przez nas wymienniki ciepła znalazły szerokie zastosowanie w instalacjach wentylacyjnych
i klimatyzacyjnych. Oprócz urządzeń określonych w typoszeregach, produkujemy również wymienniki ciepła na zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wymienniki ciepła mogą pracować jako nagrzewnice, chłodnice, parowniki lub skraplacze. Wykonywane przez nas wymienniki ciepła charakteryzują się solidną konstrukcją oraz wysoką sprawnością.

W tym samym roku firma zakupiła pierwszą wycinarkę laserową. Cięcie laserowe zdecydowanie zwiększyło szybkość i jakość wytwarzanych urządzeń klimatyzacyjno-grzewczych. Duża dokładność oraz powtarzalność wykrawanych elementów jaką gwarantuje cięcie laserowe, zapewniają wysoką jakość naszych produktów. Cięcie laserowe w naszej firmie wykorzystywane jest zarówno na potrzeby produkcji własnej, jak również w celu świadczenia usług dla innych podmiotów. Cięcie laserowe pozwala na wykrawanie detali o bardzo skomplikowanych kształtach, dzięki czemu metoda ta znajduje szerokie zastosowanie w produkcji różnego rodzaju urządzeń.

Uzupełnieniem parku maszynowego są urządzenia do obróbki skrawaniem oraz automatyczna linia umożliwiająca malowanie proszkowe elementów. Wysoka estetyka malowanych powierzchni sprawia, że malowanie proszkowe znalazło szerokie zastosowanie w produkcji różnego typu urządzeń. Malowanie proszkowe pozwala na uzyskanie powierzchni o wysokiej jakości, trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Zalety tej technologii sprawiają, że malowanie proszkowe stało się bardzo popularną metodą zabezpieczania elementów przed wpływem czynników zewnętrznych.

Wraz z rozszerzeniem zakresu działalności zwiększeniu uległa również grupa odbiorców, którą stanowią obecnie zakłady przemysłu papierniczego, ciężkiego, włókienniczego, rolno-spożywczego oraz zakłady użyteczności publicznej.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi począwszy od etapu doboru i projektowania, poprzez wykonawstwo i montaż, a kończąc na obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Nowoczesny i wydajny park maszynowy pozwala mam na realizację zamówień, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zapewniając jednocześnie wysoką jakość oferowanych produktów.

© 2019 Pro-fitt
strony internetowe Wałbrzych
HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl